Uitslagen

De uitslagen van de Hardloopavond4daagse vind je op uitslagen.nl. Deze uitslagen zijn per avond. De samengestelde uitslag voor de 4 x 5 en 4 x 10 km van 2016 vind je hieronder (met dank aan Hans Blankennagel).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen Hardloopavond4daagse – eindstand – M/V, 4 x 5 Kilometer

Plts

Naam

GJ Woonplaats m/v
1 Thomas van Ommeren 1994 Amsterdam m 0:19:53 0:22:40 0:19:34 0:19:20 1:21:27
2 Miebeth Lucassen 1961 Amsterdam v 0:25:16 0:25:30 0:24:38 0:24:12 1:39:36
3 Guido Heeger 1975 Diemen m 0:27:33 0:26:26 0:23:43 0:22:43 1:40:25
4 Martin van Vliet 1961 Diemen m 0:27:46 0:27:16 0:25:16 0:25:37 1:45:55
5 KinderVilla Steigereilend 1970 Amsterdam 0:27:53 0:27:22 0:25:22 0:25:50 1:46:27
6 Gerard Blomsma 1976 Amsterdam m 0:26:53 0:28:16 0:26:37 0:25:00 1:46:46
7 Konstantinos Ioannidis 1988 Amsterdam m 0:28:21 0:28:11 0:25:12 0:25:34 1:47:18
8 Janna Rijkers 1975 Amsterdam v 0:29:07 0:29:25 0:26:44 0:26:34 1:51:50
9 Frank Snaterse 1971 Amsterdam m 0:30:12 0:29:57 0:26:47 0:28:18 1:55:14
10 Margriet Lucassen 1965 Diemen v 0:30:15 0:31:54 0:27:35 0:29:33 1:59:17
11 Rozan Dekker 1972 Amsterdam v 0:30:43 0:31:16 0:28:45 0:29:12 1:59:56
12 Bert Zeeman 1958 Diemen m 0:31:59 0:31:31 0:28:35 0:29:10 2:01:15
13 Liesbeth Daniels 1956 Amsterdam v 0:32:01 0:31:44 0:29:34 0:29:34 2:02:53
14 Janny van Rossen 1952 Amsterdam v 0:31:46 0:31:52 0:29:26 0:30:01 2:03:05
15 Elsbeth Boeker 1972 Amsterdam v 0:32:22 0:31:32 0:29:23 0:30:19 2:03:36
16 Rudy Groenhart 1949 Amsterdam m 0:32:06 0:31:50 0:30:01 0:30:08 2:04:05
17 KinderVilla steigereilend 1988 Amsterdam 0:29:37 0:30:04 0:30:44 0:34:25 2:04:50
18 Charlotte Dorst 1992 Amsterdam v 0:31:26 0:33:03 0:30:35 0:29:56 2:05:00
19 Sofie Sloot 1989 Amsterdam v 0:33:17 0:32:34 0:30:11 0:30:31 2:06:33
20 Cora Hertle 1955 Hoofddorp v 0:32:54 0:32:53 0:30:13 0:30:38 2:06:38
21 Mara van Waveren 1990 Amsterdam v 0:33:15 0:32:44 0:30:10 0:30:34 2:06:43
22 Janna van der Horst 1995 Amsterdam v 0:33:12 0:33:22 0:30:35 0:29:55 2:07:04
23 Lilian Walker 1966 Amsterdam v 0:32:56 0:33:47 0:30:06 0:30:36 2:07:25
24 Dora Sunaryo 1975 Amsterdam v 0:33:33 0:33:39 0:30:25 0:30:17 2:07:54
25 Eric Rijkeboer 1961 Hoofddorp m 0:33:10 0:32:56 0:30:52 0:31:06 2:08:04
26 Irma Vonk 1976 Diemen v 0:33:56 0:32:51 0:32:12 0:31:22 2:10:21
27 Leonie Herinckx 1989 Utrecht v 0:29:52 0:30:16 0:27:47 0:43:03 2:10:58
28 Myrna de Klijne 1970 Diemen v 0:32:49 0:32:48 0:32:30 0:33:05 2:11:12
29 KinderVilla Steigereilend 2000 Amsterdam 0:41:10 0:38:38 0:26:39 0:27:39 2:14:06
30 Abel de Droog 1987 Haarlem m 0:34:48 0:36:21 0:32:09 0:33:53 2:17:11
31 Sarah Eleveld 1997 Haarlem v 0:34:49 0:36:23 0:32:10 0:33:52 2:17:14
32 Ingrid Rol 1975 Amsterdam v 0:35:01 0:36:26 0:32:36 0:33:19 2:17:22
33 Ingrid van Buiren 1972 Amsterdam v 0:35:14 0:36:26 0:34:28 0:34:12 2:20:20
34 Nienke Hövelmann 1965 Amsterdam v 0:38:22 0:38:36 0:33:47 0:34:06 2:24:51
35 Ria Burger 1962 Amsterdam v 0:38:29 0:38:34 0:33:46 0:34:06 2:24:55
36 Mark Bosma 1969 Amsterdam m 0:37:41 0:39:21 0:34:09 0:34:10 2:25:21
37 KinderVilla Steigereilend 1962 Amsterdam 0:41:12 0:40:45 0:30:48 0:34:24 2:27:09
38 Kim Bosman 1994 Diemen v 0:37:32 0:40:00 0:36:06 0:36:49 2:30:27
39 Rob Bosman 1958 Diemen m 0:37:33 0:40:02 0:36:04 0:36:52 2:30:31

 

Uitslagen Hardloopavond4daagse – eindstand – M/V, 4 x 10 kilometer

Plts

Naam

GJ Woonplaats m/v
1 Rik van Vliet 1990 Amsterdam m 0:44:02 0:41:50 0:44:15 0:39:27 2:49:34
2 Jaap Vermaas 1970 Amsterdam m 0:46:12 0:43:49 0:46:33 0:41:18 2:57:52
3 Ruben Hiddink 1986 Amsterdam m 0:47:13 0:45:51 0:47:47 0:42:39 3:03:30
4 Tjerk Meijer 1970 Amsterdam m 0:48:09 0:46:25 0:48:46 0:43:28 3:06:48
5 Robert Kristel 1977 Amsterdam m 0:48:53 0:47:21 0:49:00 0:43:33 3:08:47
6 Frans van Vliet 1965 Amsterdam m 0:49:07 0:47:33 0:48:58 0:44:47 3:10:25
7 Jörgen van der Sloot 1974 Amsterdam m 0:50:25 0:48:06 0:49:07 0:44:22 3:12:00
8 Marco van de Water 1973 Amsterdam m 0:51:40 0:48:00 0:51:59 0:46:15 3:17:54
9 Bart Bulsing 1978 Amsterdam m 0:51:38 0:49:09 0:51:34 0:45:36 3:17:57
10 Tobias Wesselius 1985 Amsterdam m 0:48:20 0:49:38 0:57:53 0:42:55 3:18:46
11 Roel van der Made 1972 Amsterdam m 0:50:42 0:49:15 0:52:03 0:47:32 3:19:32
12 Hans Blankennagel 1953 Monnickendam m 0:50:39 0:49:25 0:52:56 0:46:45 3:19:45
13 Marcel Heijmans 1967 Diemen m 0:52:37 0:49:32 0:51:37 0:46:57 3:20:43
14 Sjoerd Ooms 1983 Amsterdam m 0:52:16 0:49:12 0:51:59 0:47:28 3:20:55
15 Jasper Pabst 1980 Amsterdam m 0:51:32 0:50:49 0:52:39 0:46:55 3:21:55
16 Arnd Jan Gulmans 1973 Amsterdam m 0:53:20 0:51:39 0:54:24 0:43:08 3:22:31
17 Jaap Kamps 1967 Amsterdam m 0:50:37 0:50:14 0:55:30 0:47:41 3:24:02
18 Bas Sietses 1986 Amsterdam m 0:51:13 0:50:15 0:57:58 0:45:26 3:24:52
19 Yi-heng Wang 1987 Amsterdam m 0:55:48 0:51:16 0:52:17 0:47:04 3:26:25
20 Ambro Visser 1952 Amsterdam m 0:52:31 0:50:38 0:55:36 0:48:18 3:27:03
21 Olvert-Jan Lap 1967 Diemen m 0:52:29 0:50:51 0:54:53 0:49:16 3:27:29
22 Lineesa Groen 1991 Amsterdam v 0:52:19 0:51:48 0:58:18 0:46:05 3:28:30
23 Peter Groen 1949 Amsterdam m 0:53:25 0:51:36 0:54:55 0:49:09 3:29:05
24 Eric van Gulik 1975 Diemen m 0:57:26 0:51:55 0:54:47 0:48:19 3:32:27
25 Anneke Haringsma 1985 Amsterdam v 0:53:49 0:52:23 0:57:34 0:48:50 3:32:36
26 Joeri Rijkeboer 1994 Hoofddorp m 0:55:33 0:53:00 0:55:40 0:50:40 3:34:53
27 Pieter van der Straaten 1961 Amsterdam m 0:59:07 0:54:45 0:57:32 0:43:34 3:34:58
28 Madeline Maingay 1973 Amsterdam v 0:56:06 0:53:17 0:56:38 0:49:20 3:35:21
29 Radboud Sutorius 1968 Amsterdam m 0:58:13 0:54:43 0:56:54 0:49:50 3:39:40
30 Timon Sies 1979 Amsterdam m 0:53:18 0:52:57 1:01:31 0:53:16 3:41:02
31 Joost Huijberts 1988 Amsterdam m 1:00:49 0:57:13 0:56:08 0:48:44 3:42:54
32 Niels Out 1986 Amsterdam m 0:56:48 0:59:18 1:01:09 0:46:01 3:43:16
33 Bob van Waveren 1958 Amsterdam m 0:58:40 0:54:40 0:58:28 0:51:42 3:43:30
34 Linda van der Linden 1969 Amsterdam v 0:55:43 0:55:52 0:57:17 0:55:06 3:43:58
35 Paul van Cromvoirt 1971 Amsterdam m 0:59:24 0:57:41 1:01:01 0:47:08 3:45:14
36 Rafaela Colina 1968 Amsterdam v 0:59:14 0:54:39 0:56:09 0:55:49 3:45:51
37 Arda Kroesen 1984 Amsterdam v 1:01:36 0:57:54 0:59:10 0:50:41 3:49:21
38 Diederik Santema 1966 Amsterdam m 0:59:28 0:59:07 1:00:43 0:52:56 3:52:14
39 Bart Koopman 1987 Amsterdam m 1:00:50 0:57:20 0:59:54 0:56:32 3:54:36
40 Carlijn van den Heuvel 1988 Amsterdam v 0:59:51 0:57:48 1:02:21 0:55:11 3:55:11
41 Lisa Vogelpoel 1988 Amsterdam v 1:01:31 0:58:05 1:00:48 0:54:56 3:55:20
42 Selma Sturmans 1990 Amsterdam v 0:59:52 0:58:45 1:02:20 0:55:10 3:56:07
43 Feico Zwerver 1957 Amsterdam m 1:01:21 0:57:58 1:01:02 0:56:03 3:56:24
44 Evert Kranendonk 1956 Amsterdam m 1:01:29 0:58:00 1:02:27 0:55:14 3:57:10
45 Yiannis Trichas 1976 Ouderkerk a/d Amstel m 0:59:43 0:59:13 1:02:13 0:57:06 3:58:15
46 Tynke Duipmans 1980 Amsterdam v 1:02:08 1:01:36 1:00:33 0:55:21 3:59:38
47 Gian Broers 1977 Grootebroek m 1:02:49 1:00:44 1:02:46 0:54:22 4:00:41
48 Floor Aupers 1975 Amsterdam v 1:01:40 1:02:31 1:02:31 0:55:47 4:02:29
49 Ed Smit 1969 Diemen m 1:01:43 0:59:37 1:04:59 0:56:36 4:02:55
50 Sinead Armstrong 1972 Amsterdam v 1:03:03 1:00:28 1:03:43 0:57:15 4:04:29
51 Liza Neve 1973 Amsterdam v 1:04:03 1:00:13 1:02:24 0:59:16 4:05:56